MAARDUKODU 2020-07-10T10:07:56+00:00

UUS KAASAEGNE MAJA MAARDUS

Oma kodu on iga inimese unistus. Uus ja kaasaegne elamukompleks „Maardukodu“ pakub Sulle hea võimaluse oma unistus teoks teha!

„Maardukodu“ on 12-korruseline kortermaja, mis asub Maardu kesklinnas. Maardu on omapoolt hästi arenenud infrastruktuuriga ja vaikne linn. Majas on 2-,3-,4- toalised korterid. Kokku on majas 44 korterit pinnaga 49,2 kuni 84,7 ruutmeetrit. Maja seinad on monoliitbetoonist ning viimistletud krohviga. Kõikides korterites on rõdu ja panipaik. Neljandast korrusest alates avaneb suurepärane vaade merele. Viimase korruse luksus-korterid kannavad rahvusvahelist tiitlit: „Penthouse“.

UUS KODU MAARDUS ON SISSEKOLIMISEKS VALMIS!

Kliendipäev igal laupäeval 19.01.19 – 23.02.19 kell 12:00 – 15:00

KAASAEGNE TORNMAJA

Maja ees ja all on 44 parkimiskohta, 22 nendest asuvad maa-aluses parklas. Parkimiskoht maa-aluses parklas maksab 4000 eurot ja majaesises parklas 1500 eurot.

Hind sisaldab kogu siseviimistlust, mis annab võimaluse kohe sisse kolida. Pakume kolme erinevat sisseviimistluse paketti nimetustega: „Hele“, „Pastel“ ja „Solid“. Hinna sees on: laminaatparkett kõikides tubades; siseuksed; vannituba plaaditud; vannitoa sanitaartehnika.

Kinnistu saab kaunilt haljastatud ning kinnistusisesed teed asfalteeritud. Maja kõrval lastemänguväljak.

Vaikne ja looduskaunis piirkond tagab privaatsuse ja hea elukvaliteedi.

Väga hea ühendus Tallinnaga: Peterburi teed mööda jõuab Tallinnasse 15-minutilise autosõiduga, ühistranspordiga võtab teekond aega 35 minutit.

MAARDU

Maardu on ilus, puhas ja roheline linn, mille sotsiaalne väliskeskkond on väga kena. Linnas on kauplused, kaubakeskused, 3 kooli (vene- ja eestikeelsed), 3 lasteaeda ja 1 huvikool (Maardu Kunstide kool), spordikeskus, Peaingel Miikaeli kirik.

Maardu järv asub 5 min autosõidu kaugusel, järveni on tehtud ka terviserajad.

Väga hea ühendus Tallinnaga Vana-Narva maantee ja Peterburi tee kaudu – ca 15 min autosõidu kaugusel. Ühistranspordipeatusteni on 7 min jalakäiku kaugusel, kust linna käivad nii bussid, kui ka marsruudi taksod. Olemas on regulaarne bussiühendus Tallinnaga.

Maardu ametlikul kodulehel

Maardu Wikipeediast

EELISED

MONOLIITNE KONSTRUKTSIOON

Monoliitset tehnoloogiat kasutatakse ehituses laialdaselt. Monoliitne konstruktsioon annab tugeva hoone, mis garanteerib hoone püsimise heas seisukorras vähemalt 100 aastat.

ERALDI SOOJAARVESTID

Igal korteril on individuaalne arvesti, mis aitab reguleerida kulusid ja säästa raha. Kuna igal korteril on oma arvesti, saab toatemperatuuri reguleerida oma vajadustele vastavalt.

KORTERID MEREVAATEGA

Kõige olulisem lisaväärtus ülemiste korruste korteritel on suurepärane panoraamne merevaade. Kõik korterid on väga vaiksed ning tänavamüra ei kostu. Selles piirkonnas on heitgaaside tase väga madal.

3 SISEVIIMISTLUSE VARIANTI

Me pakume kortereid koos siseviimistlusega, mis annab võimaluse peale võtmete kättesaamist kohe sisse kolida. Uude majja kolides on kogu siseviimistlus värske ja Teie enda poolt valitud. Ei mingit vana ümber tegemist!

ARENENUD INFRASTRUKTUUR

Valmivas kortermajas on avatud ja kinnine parkla ning mänguväljak. Jalutuskäigu kaugusel asub kõik elamiseks vajalik, näiteks erinevad kauplused ja lasteaiad. 5-minutilise autosõidu kaugusel asub Maardu järv, kus suvel saab aega veeta ja loodust nautida. Järveni viivad ka terviserajad.

TALLINNA LÄHEDAL

Väga hea ühendus Tallinnaga Vana-Narva maantee ja Peterburi tee kaudu – Tallinna kesklinn on ca 15 min autosõidu kaugusel. Regulaarne bussiühendus Tallinnaga: ühistranspordi peatusteni on 7 minutit jala, sealt käivad linna nii bussid kui marsruuttaksod.

GALERII

HINNAD

KONTAKT

Ilmar Toomsalu

Kinnisvaramaakler

ilmar.toomsalu@ober-haus.ee

(+372) 501 8475

Ksenija Savjolova

Kinnisvaramaakler

ksenija.savjolova@ober-haus.ee

(+372) 5552 0921

OBER-HAUSI KINNISVARA

Ober-Haus on Baltimaade ja Skandinaavia suurim kinnisvaraagentuur. Meie väärtuseks on meie kogemused ja ajalugu. Alates 1994. aastast oleme pidevalt laienenud koondades hetkel enda alla enam kui 300 kinnisvara asjatundjat rohkem kui 30-nes esinduses üle kogu Baltikumi.

​Ober-Hausi eesmärgiks on pakkuda parima kvaliteediga kinnisvarateenust. Professionaalse firmana teame, et kliendi usaldus saavutatakse ainult läbi kõrge kvaliteedi ja heade kliendisuhete. Me töötame selle nimel, et olla eelistatud partner kinnisvara müüjatele, ostjatele ja üürijatele ning strateegiliseks partneriks ja nõustaja kinnisvara arendajatele.

Ober-Hausi Kinnisvara kuulub kinnisvaragruppi Realia Grupp. Hetkel töötab Realia Grupis enam kui 2000 töötajat Eestis, Soomes, Lätis, Leedus ja  Rootsi, mis teeb Realiast ühtlasi suurima kinnisvaragrupi kogu Skandinaavias ja Baltikumis. Realia alla kuuluvad tugevad kaubamärgid nagu Huoneistokeskus, HUOM! ja SKV Soomes ning Hestia Rootsis.